Змаганнями з настільного тенісу розпочалися ХІХ обласні Спортивні ігри серед студентів закладів фахової передвищої освіти м. Миколаєва

1-2 жовтня 2019 року на базі Миколаївського політехнічного коледжу відбулися змагання з настільного тенісу ХІХ обласних Спортивних ігор серед студентів закладів фахової передвищої освіти м. Миколаєва.

У заході взяли участь студенти, що представили наступні заклади освіти: Миколаївський політехнічний коледж, Миколаївський коледж транспортної інфраструктури, Миколаївський базовий медичний коледж, коледж Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського, Миколаївський будівельний коледж, Миколаївський державний коледж економіки та харчових технологій, Технолого-економічний коледж Миколаївського національного аграрного університету, Миколаївський коледж бізнесу і права.

Змагання з настільного тенісу проводилися за круговою системою, з окремим заліком для команд дівчат та  команд юнаків.  До  складу команди увійшли 2 основних та 1 запасний гравець. Суддівство забезпечила суддівська колегія на чолі з Головним суддею змагань Семеновою Т.О.

1 жовтня  2019 року змагалися дівчата. Усі учасниці змагань віддано боролися, прагнучи здобути якнайкращий результат для своєї команди. Не програвши жодної партії, фаворитками змагань стала команда Миколаївського будівельного коледжу.

У підсумку змагань серед дівчат визначилася трійка призерів:

І місце посіла команда дівчат Миколаївського будівельного коледжу;

ІІ місце – Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету;

ІІІ місце – Миколаївського державного коледжу економіки  та харчових технологій.

2 жовтня 2019 року змагалися юнаки. Учасники продемонстрували належний фізичний та технічний рівень підготовки до змагань, емоційно та напружено виборюючи кожен м’яч. У підсумку змагань три команди набрали однакову кількість очок, переможець визначився за результатом підрахунку коефіцієнтів.

У підсумку змагань серед юнаків призові місця посіли:

І місце – команда юнаків Миколаївського будівельного коледжу;

ІІ місце –  Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури;

ІІІ місце –  Миколаївського базового медичного коледжу;

Призерів змагань нагороджено дипломами та грамотами Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

 

Posted by admin