Вихованці Новоодеської РДЮСШ призери відкритих змагань з легкої атлетики «Діти – олімпійська надія України»

14-15 липня 2020 року в м. Чорноморську Одеської області  відбулися відкриті змагання з легкої атлетики (триборство) «Діти – олімпійська надія України» серед юнаків та дівчат 2007-2009 років народження. В цих змаганнях взяли участь 88 юнаків та дівчат з 15 команд ДЮСШ та СДЮСШОР України. В тому числі і вихованці відділення легкої атлетики Новоодеської районної ДЮСШ у складі: Кіри Кравченко, Руслани Тульчевської, Дар’ї Ляшенко, Катерини Притули, Сергія Гаврилюка, Костянтина Адамовського, Марка Мунтяна. До змагань юних багатоборців готували тренери-викладачі РДЮСШ Олександр Тульчевський та Сергій Кравченко.

Юні спортсмени змагалися за програмою легкоатлетичного триборства. Переможцем змагань в багатоборстві з бігу на 60м, стрибку в довжину та бігу на 300м став Сергій Гаврилюк (тренер-викладачі Тульчевський О.В., Гаврилюк С.В.), третє місце в цьому виді багатоборств посів Костянтин Адамовський (тренер-викладач Кравченко С.В.). Бронзовою призеркою  змагань з бігу на 60 та 300 метрів та з бігу на 60м з бар’єрами стала вихованка тренера Тульчевського О.В. – Руслана Тульчевська.  Переможці і призери змагань були нагороджені грамотами, медалями, пам’ятними подарунками наданими організаторами змагань

Вихованці відділення легкої атлетики, які в більшості взяли участь в змаганнях такого рівня, покращили свої спортивні результати  та набули відповідного спортивного досвіду.

Адміністрація та тренерський склад Новоодеської районної ДЮСШ вдячні депутатам Новоодеської районної ради за підтримку юних спортсменів та надану можливість взяти участь в змаганнях з легкої атлетики «Діти – олімпійська надія України».