Відбулися обласні змагання з легкої атлетики серед студентів вищих навчальних закладів

LA26-27 квітня 2016 року на Центральному стадіоні м. Миколаєва відбулися обласні змагання з легкої атлетики серед студентів ВНЗ типу коледж, університет. Майже 200 студентів змагалися з бігу на 100м, 200м, 400м, 800м, 1500м, у стрибках у висоту, довжину, штовханні ядра та естафетного бігу 4х100м.

В перший та другий дні змагань лідерами серед університетів були студенти Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова, Чорноморського державного університету ім. Петра Могили, LA_1Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського. У командному заліку ці команди посіли І, ІІ та ІІІ місця. Найкращі результати серед чоловіків показали студенти НУК ім. адм. Макарова: з бігу на 100м – Соколов Олександр (10,9с), з бігу на 200м – Юрик Валерій (22,5с), а серед жінок – студентки МНУ ім. В.О. Сухомлинського: з бігу на 100м – Балака Анастасія (13,0с), на 200м – Варцаба Надія (27,3с). Студентка ЧДУ ім. Петра Могили Горбуліна Анастасія (1.02,8с) посіла І місце в змаганнях з бігу на 400м.

LA_2Серед студентів ВНЗ типу коледж більше призових місць за програмою змагань з легкої атлетики мали студенти Миколаївського політехнічного коледжу, Миколаївського будівельного коледжу, Технолого-економічного коледжу  Миколаївського національного аграрного університету.

IMG_0011 Команди-переможці та призери змагань нагороджені дипломами Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.