В Первомайській ДЮСШ будують футбольний майданчик зі штучним трав’яним покриттям

На території Первомайської спортивної школи за замовленням Управління освіти розпочато будівництво сучасного футбольного майданчика, що стало можливим завдяки профільній програмі ФФУ з будівництва полів зі штучним покриттям. Фінансується будівництво з місцевого та обласного бюджетів. Витрати на нього розподіляються між бюджетами, приблизно, порівну. Всі роботи з підготовки фундаменту майданчика виконуються спеціалістами ТОВ “Архітектурно-будівельної компанії “АРХСІТІ”та організацією-підрядником ТОВ ЕЛЬФ-БУД”.

У Первомайську тривають роботи з облаштування основи для майбутнього футбольного майданчика зі штучним покриттям. Розташується він на місці одного з двох гравійних майданчиків міської ДЮСШ. Вчора поспостерігати за ходом робіт завітав голова міської федерації футболу Микола Флакей. За словами директора ДЮСШ Станіслава Паламарчука, роботи тривають за графіком, завершення їх заплановане на кінець березня і нині нема жодних передумов не встигнути вчасно.

Окрім того, делегація проінспектувала і стан натурального газону на головній футбольній арені міста. Обговорили термінові найближчі заходи, необхідні для трав’яного покриття.

Завершити будівництв опланують до кінця березня. Відкритий майданчик для гри в міні-футбол матиме покриття зі штучної трави, яка виготовляється в Україні і є екологічно безпечною. Розміри майданчика складуть 22 х 42 метра.

Все робиться за технологією будівництва. Воно почалося з земляних робіт та виїмки грунту. Після цього по внутрішньому периметру футбольного майданчика робився дренаж. Викопано траншею, укладено пісок, щебінь і перфоровану трубу діаметром 160 міліметрів.

Зверху трубу накрито дорнітом та засипано щебнем.

Труби з’єднуватимуться з бетонними колодязями за периметром майданчика для збору води з нього. Зараз тривають роботи по облаштуванню основи майданчика шляхом укладання і трамбування кількох шарів щебеню та відсіву. На футбольне поле після підготовки основи буде укладено штучне трав’яне покриття та засипано пісок і гумовий гранулят, також планується встановити огорожу.

Профільна програма будівництва полів зі штучним покриттям – це ще один крок в реалізації “Стратегії розвитку футболу 2030”, яка має одним із завдань модернізацію футбольної інфраструктури України. У національній футбольній федерації впевнені, що нові стадіони та майданчики дозволять істотно поліпшити якість фізичного виховання дітей та молоді, які в майбутньому будуть захищати спортивну честь України на світових аренах.

Posted by admin