У Первомайському районі пройшов турнір з міні-футболу серед дітей присвячений Дню Соборності України.

27 січня 2019 року у Первомайському районі пройшов турнір з міні-футболу серед дітей 2007 – 2008 та 2009-2010 років народження, присвячений Дню Соборності України.
Організаторами заходу були ДЮСШ Первомайського району та районна федерація футболу за підтримки Федерації футболу Миколаївської області.


У турнірі брали участь по три команди кожного віку: Мигіївська ЗОШ і Грушівська ЗОШ (команди ДЮСШ Первомайського району) та «ОРТОДОКС» (м. Первомайськ).
Ігри проходили за коловою системою.

Чемпіонами турніру серед дітей 2007-2008 років стали спортсмени з Грушівської ЗОШ, срібло дісталося вихованцям Мигіївської ЗОШ, а бронзовим призером турніру став «ОРТОДОКС».

Серед спортсменів 2009 – 2010 років народження Мигіївська ЗОШ перемогла всіх своїх суперників та посіла почесне І місце. «ОРТОДОКС» переграв Грушівську ЗОШ та посів ІІ місце, а ІІІ місце дісталося команді Грушівської ЗОШ.

Після закінчення всіх ігор відбулася урочиста церемонія вручення призів переможцю та призерам, не забули й про кращих гравців. Урочисту церемонію нагородження провів директор ДЮСШ Первомайської районної ради Іван Шарковський, який привітав хлопців з хорошою грою і відзначив, що проведення таких змагань сприяє як популяризації футболу серед дітей, так і виявленню нових талантів.

Posted by admin