У Миколаєві відбулися змагання з шахів серед студентів

06 березня 2018 року на базі ДЮСШ “Обласний шахово-шашковий клуб”   ім. М.В. Шелеста  відбулися змагання з шахів серед команд закладів вищої освіти типу університет.

Змагання обслуговувала високваліфікована  суддівська колегія  на чолі з міжнародним арбітром ї Хамзіним Р.А.

За першість серед університетів боролися команди Миколаївського національного аграрного університету, Чорноморського національного університету ім. П. Могили, Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського, Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова. Кількість гравців, що взяли участь у змаганнях  – 20 чол.

Високий рівень підготовки показала команда Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова до складу якої увійшли: МСМК з шахів Бортник Микола, МС з шахів Пен Лі Мін, КМС з шахів Вальковий Олександр та Пен Лі Лі.

За результатами ігор призові місця розподілилися таким чином:

за І місце – Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова.

за ІІ місце –  Миколаївський національний аграрний університет.

за ІІІ місце – Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського.

Миколаївське обласне  відділення (філія)  Комітету з фізичного виховання  та спорту МОН України висловлює подяку  директору  Хамзіну Р.А. та колективу ДЮСШ “Обласний шахово-шашковий клуб” ім. М.В. Шелеста за співпрацю та надання допомоги в організації та проведенні змагань!!!