У Миколаєві відбулись змагання з міні-футболу серед учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів

25 жовтня 2018 року у м. Миколаєві на стадіоні «Юність» відбулися змагання з міні-футболу XV обласної Спартакіади серед учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів Миколаївської області.

Для у часті в змаганнях прибули команди – Миколаївської СЗОШ-інтернату № 2, Миколаївської СЗОШ-інтернату № 3, Рацинської, Вознесенської, Лисогірської спеціальних ЗОШ-інтернатів.

Перша гра між командами Миколаївської СЗОШІ № 3 та Вознесенської СЗОШІ закінчилася перемогою Вознесенських юних футболістів.

Достатній рівень фізичної підготовки мали команди Лисогірської спеціальної ЗОШ-інтернату та Вознесенської СЗОШ-інтернату, які були лідерами футбольної гри протягом  змагань.

Зустріч між командами СЗОШ-інтернатів м. Миколаєва № 2 та № 3 закінчилася на користь СЗОШ-інтернату № 2.

Лисогірська команда футболістів набрала 12 очок і посіла І командне місце, друге місце (9 очок) виборола команда Вознесенської СЗОШ-інтернату, Миколаївська спеціальна школа-інтернат набрала 6 очок і посіла ІІІ місце.

Команди, які посіли І, ІІ, ІІІ місця нагороджені дипломами та грамотами Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

За І місце кубком «Спеціальної Олімпіади України» нагороджена Лисогірська спеціальна ЗОШ-інтернат, а комплект футболок отримали команди, які посіли ІІ та ІІІ місця.

Вітаємо переможців та призерів, бажаємо міцного здоров’я, творчих та спортивних успіхів!