У Миколаєві відбулася обласна нарада фахівців фізичного виховання

30 серпня 2017 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти під головуванням начальника Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кулішова О.Ю. проведена обласна нарада керівників, викладачів та учителів фізичного виховання професійно-технічних, загальноосвітніх та інтернатних навчальних закладів, методистів з фізичного виховання районних методичних кабінетів відділів та управлінь освіти райдержадміністрацій (міських рад) та об’єднаних територіальних громад, голів методичних об’єднань учителів фізичної культури, директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл. До участі в нараді залучилися 98 освітян.
З привітальним словом до учасників наради звернувся начальник відділення Кулішов О.Ю., підвів підсумки роботи в 2016-2017 навчальному році, прозвітував про спортивні здобутки учнівської та студентської молоді на всеукраїнських та міжнародних заходах, окреслив основні напрямки виховної роботи щодо реалізації завдань фізичного виховання та зміцнення здоров’я учнівської молоді.
Також в нараді прийняли участь директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Шуляр В.І., директор Миколаївського вищого училища фізичної культури Мельниченко О.М. та голова Федерації футболу м. Миколаєва Пасечний О.С, які виступили з промовами щодо тісної співпраці заради загальної справи.
Фахівці обласного відділення Гаєвська А.Г. та Маляран Н.Л. у своїх виступах підвели підсумки спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи загальноосвітніх, інтернатних та професійно-технічних навчальних закладах за 2016-2017 навчальний рік.
Після основної частини заходу відбулося нагородження призерів обласних спортивно-масових заходів та кращих фахівців з фізичного виховання навчальних закладів освіти.

 

 
По завершенню церемонії нагородження нарада продовжилась по секторам, де були обговорені календарні плани спортивно-масових заходів на наступний навчальний рік, визначено види спорту, терміни та місця проведення обласних спартакіад; обговорено основні проблеми фізичного виховання та спорту в навчальних закладах та шляхи реалізації змісту виховання.
Миколаївське обласне відділення висловлює подяку голові Федерації футболу м. Миколаєва Пасечному О.С. та директору МОІППО Шуляру В.І. за надання практичної допомоги в проведенні обласної наради.

 

 

 

 

 

 

Posted by admin