У м. Южноукраїнську вчитель ЗЗСО №1 Головатий Ю.В. провів майстер-клас для вчителів предмету «Захист Вітчизни»

7 лютого 2018 року на базі ЗЗСО №1 ім. Захисників Вітчизни міста Южноукраїнська проведено майстер-клас для вчителів предмету «Захист Вітчизни» за темою «Основні навички підготовки допризовної молоді до служби у ЗСУ».

У нинішній суспільно-політичній ситуації армія потребує підготовлений резерв, і саме сучасна школа може забезпечити підготовку молоді до захисту життя і здоров’я, забезпечення власної безпеки і безпеки інших людей у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного часу.

З метою практичного закріплення теоретичної частини вивченого на уроці матеріалу  вчителем  ЗЗСО №1 Головатим Ю.В. показано елементи уроків з 4-х розділів курсу  предмету «Захист Вітчизни», а саме: тактична медицина, вогнева підготовка, прикладна фізична підготовка та тактична підготовка.

Присутні вчителі закладів освіти, адміністрація школи, представники управління освіти та батьки мали можливість ознайомитися з елементами рукопашного бою, дії бойової групи, знешкодження гранати Ф-1 і РГД-5 та надання першої медичної допомоги в умовах бойових дій.

 

Posted by admin