У м. Южноукраїнську в Центрі розвитку дитини «Гармонія» відбулась спортивна розвага для дітей середніх груп «У країні казок»

13 грудня 2019 року у комунальному закладі «Центр розвитку дитини «Гармонія» м. Южноукраїнська відбулась спортивна розвага для дітей середніх груп «У країні казок». Крім вирішення суто оздоровчих та фізкультурно-розвивальних завдань, захід став справжнім святом радості.

На спортивну розвагу до дітей комунального закладу завітав казковий Джин. За допомогою чарівної бороди він перемістив дітей до країни казок, де діти зустрілися з різними героями.

Кожен з казкових персонажів пропонував погратися у свою гру, яка відповідає змісту казки як то: спортивна вправа «Рукавичка-тунель», рухливі ігри «Вовк і зайці» і «Лис в капкані», вправа з м’ячами у «Школі Колобка», разом з Машою пограли «У ведмедя у бору».

Джин провів гру для зняття емоційного навантаження «Хто голосніше крикне?».

Малята полюбляють гратися в ігри бо це їхня природа, їхнє життя. Підчас цієї розваги діти отримали задоволення, яке є найбільш дієвим методом для підвищення рухового рівня. Розвага сприяла оздоровленню та прививала інтерес до занять з фізичної культури у  дітей.

Posted by admin