У м. Вознесенську відбулися змагання Дитячої легкої атлетики

6 лютого 2018 року на спортивній базі ДЮСШ проходили змагання серед учнів 4 класів шкіл м. Вознесенська з Дитячої легкої атлетики, у яких взяли участь 9 команд.

Поки спортивні майданчики вкриті снігом, молодшим школярам не доводиться сумувати. З метою підвищення спортивної майстерності, формування здорового способу життя, сприяння соціальної активності учнівської молоді у м. Вознесенську проводяться змагання серед учнів 3-4 класів у залік 17-ої Спартакіади спортивних ігор школярів. Програма Дитячої легкої атлетики передбачає естафету та 4 види змагань: стрибки через скакалку, метання м’яча з колін, стрибок у присяді, стрибки в різні сторони.

Тож першими стартували 9 команд учнів 4-х класів.

Найкращий час у естафеті показала команда ЗОШ №8, на другому місці четвертокласники ЗОШ №10, на третьому – учні ЗОШ № 6.

У стрибках зі скакалкою гарно впорались учні ЗОШ №8 – третє місце, ЗОШ №10 – друге місце, чемпіонами стали в цьому виді змагань команда ПШ№1.

Найкращий результат у стрибках в довжину показала команда ЗОШ №6, на другому місці ЗОШ №3, і на третьому місці команда ПШ №1.

Найсильнішою командою в метанні м’яча стали вихованці ЗОШ №4, на другому місці команда ЗОШ №8, і команда початкової школи №1 посіла третє місце.

У стрибках по квадрату чемпіонами стали юні спортсмени ПШ №1, другий результат у команди ЗОШ №8 і на третьому місці команда ЗОШ №10.

За підсумками змагань загальнокомандне третє місце посіли учні ЗОШ № 6, на другій сходинці – вихованці ЗОШ № 8. Чемпіоном міста з Дитячої легкої атлетики стала команда спеціалізованої початкової школи № 1.

В особистому заліку відзначилися юні легкоатлети серед дівчаток: Тимкова Ірина (ЗОШ №5), Царан Олександра ( ПШ №1), Панасюк Вікторія (ЗОШ №6), Юдіна Карина ( ЗОШ №10), Лисюк Ангеліна ( ЗОШ №3), Буценко Аліна (ЗОШ №7), Зарубіна Ольга (ЗОШ №10). Серед хлопців підростає спортивна надія: Поліщук Вадим ( ЗОШ №4), Калюжний Ілля( ЗОШ №5), Ткачук Вадим (ЗОШ №8), Середін Денис (ПШ №1), Цешнатій Кирило ( ЗОШ №10), Бобаль Максим (ЗОШ №6).

Пройде небагато часу і ці прізвища обов’язково звучатимуть серед призерів як на міських, так і на обласних змаганнях. Можливо, не з легкої атлетики, а з інших видів спорту, адже любов до спорту прищеплюється з дитячих років.