У м. Вознесенську відбулися змагання з футзалу серед молодших школярів

20-21 грудня у м. Вознесенську відбулися міські змагання з футзалу серед учнів 1-4 класів. На дворі мороз, а в спортивному залі ЗОШ №7 градус  емоцій аж зашкалює. На старт вийшли 8 команд міста. До учасників змагань з вітальним словом звернулися методист МНМЦ Вінярський П.М., з побажаннями гарної гри та Святий Миколай, який вручив  кожній команді пакет із солодощами від господарів змагань.

Капітани команд  потягнули жереб і розпочалася  боротьба за кожний м’яч, за кожний метр футбольного поля.

 

Змагання проводились за олімпійською системою. Після першого дня змагань до наступного кола вийшли команди НВК №3, ЗОШ №4, ЗОШ №7 і №10.

У першому півфіналі зустрілися спортсмени ЗОШ №7 і №10 –  перемогу святкували  юні футболісти  ЗОШ №7.

В другому півфіналі жереб звів учнів НВК №3 і ЗОШ №4. Фіналістом з цієї пари стала команда ЗОШ №4.

 

Тож у фіналі зустрілися господарі майданчика і команда ЗОШ №4. Господарі виграли  свій фінал з рахунком 4:2  і стали чемпіонами змагань. На третьому місці команда ЗОШ №10, яка перемогла команду НВК №3 з рахунком  6:2.

 

 

 

 

Настає сама хвилююча мить. Це нагородження.  Нагородження проводить  заступник  голови федерації з футболу у Миколаївській області Балакін Олександр Володимирович та начальник управління освіти Кисільова Світлана Вікторівна. Вітання, побажання, фото на пам’ять. Всі юні футболісти  отримали медалі від федерації футболу, кубки  за  перше, друге і третє місце. А кращі футболісти отримали пам’ятні футбольні статуетки. Володарями цих нагород стали: Добровольська Софія (ЗОШ №10), Соколянський Кирило ( НВК №3), Імгрут  Арсеній ( ЗОШ №7), Ікленко Ярослав (ЗОШ №4).

Пройдуть роки і можливо ці юні футболісти будуть тримати в своїх руках Кубок України, Кубок Ліги чемпіонів, Кубок світу. Хай ці мрії здійснюються!

Posted by admin