У м. Нова Одеса відбулись змагання з настільного тенісу серед школярів

30 жовтня 2019 року на спортивній базі Новоодеської ЗОШ № 1 проведено змагання ХVІІ-х районних Спортивних ігор серед учнів ЗЗСО з настільного тенісу, в яких взяли участь 16 команд – 47 учасників.

У порівнянні з минулим 2018 роком підвищили технічний рівень підготовки до районних змагань учні загальноосвітніх навчальних закладів – Бузької ЗОШ, Баловненської ЗОШ, Новоінгульської ЗОШ, Сухоєланецької ЗОШ, Кандибинської ЗОШ.

В особистому заліку серед дівчат перше місце та золото змагань виборола Газіна Ірина, учениця Баловненської ЗОШ. Срібною призеркою стала Караман Кристина, учениця Бузької ЗОШ. Бронзу змагань серед дівчат здобула Марієчко Оксана, учениця Новоінгульської ЗОШ.

Серед юнаків перше місце посів Маслюк Денис, учень Підлісненської ЗОШ. Друге місце – Шурма Євген, учень Баловненської ЗОШ. Третє місце – за Бубличом Олександром з Бузької ЗОШ.

У командному заліку місця розподілилися наступним чином:

І місце – команда Бузької ЗОШ (вчитель фізичної культури Куцов В.В.).

ІІ місце –  команда Баловненської ЗОШ (вчитель фізичної культури Кобилянський О.О.);

ІІІ місце – команда Новоінгульської ЗОШ (вчитель фізичної культури Гафійчук А.О.).

Команди, які посіли І, ІІ, ІІІ місця нагороджені грамотами, а переможці та призери в особистому заліку – медалями відділу освіти Новоодеської райдержадміністрації.