У м. Миколаєві відбулися фінальні змагання з футболу серед учнів закладів загальної середньої освіти районів і міст області

30-31 жовтня 2019 року у м. Миколаєві на стадіоні у парку Перемоги відбулися фінальні змагання з футболу  XIX обласних Спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти районів, міст області.

У фіналі зустрілися команди-переможці зональних змагань: м. Первомайська, Центрального та Заводського районів м. Миколаєва, Вітовського, Березанського, Братського, Баштанського районів.

Після жеребкування команди розподілилися на 2 групи по 4 команди. У І групі грали команди Заводського, Центрального районів м. Миколаєва, Вітовського, Кривоозерського районів; у ІІ групі – м. Первомайська, Братського, Березанського, Баштанського районів.

У перший день у першій групі лідерами стали команди Заводського району м. Миколаєва та Вітовського району, у другій групі –  м. Первомайська та Березанського району.

Другого змагального дня команди провели по одній зустрічі в групах і визначилися команди, які продовжили спортивну боротьбу за призові місця: м. Первомайська, Заводського та Центрального районів м. Миколаєва, Березанського району.

В результаті змагань переможцями та призерами стали команди:

І місце – м. Первомайська;

ІІ місце – Заводського району м. Миколаєва

ІІІ місце – Березанського району

 

 

 

 

 

Posted by admin