У Києві пройшов грандіозний фінал шостого за ліком Чемпіонату України “Шкільна Баскетбольна Ліга 3х3”.

14 травня у СК “Меридіан” змагалися 92 команди з усієї України, а це майже півтисячі учасників.

Чемпіонат України «Шкільна Баскетбольна Ліга 3х3» – це спільний проект Федерації Баскетболу України та Міністерства освіти і науки України.

Діти грали, вчителі спостерігали, хвилювались та усі разом аналізували – а головне раділи чудовій атмосфері та самій грі. Вони – учасники чемпіонату України. Команди зарядилися позитивом, навіть, якщо не вдалося реалізувати свої амбіції на майданчику. Бо ж місць на п’єдесталі лише три.

Серед дівчат старшого шкільного віку перемогу вирвали представниці рівненської ЗОШ № 28, які перемогли суперниць із Переяслава 18:6.

Команда Лисогірської ЗОШ №1 Миколаївської області втретє виступає на чемпіонаті. Цього разу був самий вдалий виступ, вдалося виграти першу гру та зайняти 2 місце в підгрупі. В фінал не пройшли, але грою задоволені. Команда Лисогірської ЗОШ №1  виступала в такому складі: Томеєва Дарія, Савчук Олеся, Анділ Аміна, Бєлєнцова Поліна, тренер Бєлєнцов О.О. Дякуємо за допомогу директору ДЮСШ Шарковському І.О. начальнику відділу освіти Давидовій Г.П. та директору школи Кириленко В.Ю. за допомогу в поїздці на змагання.

Posted by admin