Турнір до Дня вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні

9 лютого в приміщенні спортивного залу Мигіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся турнір з волейболу серед команд юнаків 2006 р.н. та молодше. Урочисто відкрив турнір зі словами привітання директор районної ДЮСШ Іван Шарковський. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять героїв Небесної сотні.

Після вступної частини розпочався турнір. Першими виступили команди юнаків ДЮСШ Первомайської районної ради і ДЮСШ м. Южноукраїнська. Кращими виявилася команда ДЮСШ Первомайської районної ради.

Друга гра відбулася між командами ДЮСШ Первомайської районної ради та ДЮСШ смт. Побужжя. Команда Анатолія Петровича Торгаша гідно працювала протягом усього матчу та перемогла своїх суперників, які були на два роки старшими. За друге місце боролися команди м. Южноукраїнська та Побужжя, з рахунком за партіями 1-2 перемогу здобула команда Побужжя.
По закінченню змагань переможцям урочисто було вручено кубок та грамоти, а призерам – грамоти. Було визначено кращих гравців. Від директора ДЮСШ вони отримали волейбольні статуетки.