Сучасні методи навчання в роботі учителя фізичної культури

Усім відомо, що традиційна школа орієнтована на передачу знань, умінь і навичок і не завжди встигає за темпами нарощування нового.

Впровадження педагогічних ідей, технологій, методик передового педагогічного досвіду на практиці – це надійний засіб створення умов для формування особистості школяра.

Кожен педагог має змінювати підходи до навчання, оволодівати новими педагогічними технологіями та активно використовувати їх для створення оптимальних умов для розвитку творчих здібностей учнів.

11 вересня 2020 року в рамках проведення Європейського тижня спорту для учителів фізичної культури закладів освіти міста Южноукраїнська  проведено методичний бенчмаркінг.

Учасників заходу ознайомили із викликами сьогодення щодо навчання учнів, трендами майбутнього в освітній діяльності та розвитком інноваційних навчальних підходів сучасної української школи, з особливостями та елементами змішаного навчання, зокрема з методами «Сторітелінг», «Кластер», «Кроссенс».

Учителі фізичної культури  мали змогу апробувати запропоновані методи, за час відчути себе учнем та  використати запропоновані завдання.
Залучення учителів до подібних заходів сприяє підвищенню їх фахового рівня, педагогічної майстерності.

Грамоти управління освіти Южноукраїнської міської ради та подарунки до Дня фізичної культури та спорту – підняли настрій учасникам заходу! Усі відчували себе переможцями!

 

Posted by admin