Стартували ХV обласні Спортивні ігри серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів 2015 – 2016 навчального року

La409-10 жовтня 2015 року на Центральному стадіоні м. Миколаєва  відбувся перший вид ХV обласних Спортивних ігор серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів – легка атлетика.

Під час урочистого відкриття учасників змагань привітав начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександр Юрійович Кулішов.

Він побажав учасникам вдалих стартів в обласних змаганнях і La2успішної підготовки до змагань Спартакіади школярів України, яка відбудеться у 2016 році.

На бігові доріжки і сектори змагань вийшли 177 учнів з 19 команд районів, які на протязі двох днів виборювали першість з бігу, стрибків, штовхання ядра.

Змагання розпочалися естафетним бігом 4х100метрів.

Серед команд дівчат впевнено виграла команда Новоодеського району у складі: Гутієри La1Круду, Аліни Келіогло, Ольги Миндрул, та Алевтини Сластіної.

На другому місці дівчата з Корабельного району м.Миколаєва та на третьому місці представниці Очаківського району.

У юнаків на такій же дистанції точилася вперта боротьба і в підсумку першими перетнули лінію фінішу юнаки Баштанського району у складі: Вадима Літвінова, Івана Бондаря, La5Романа Полякова, Євгена Редькіна. Лише на мить пізніше фінішувала команда юнаків Корабельного району.

Третій час показали одразу три команди, а саме:  м. Первомайська, Ленінського району м.Миколаєва та Кривоозерського району.

Першою на фініш у бігу на 100м та 400м була Вікторія Свистунова (Очаківський район). На дистанції 200метрів та в стрибках у довжину першість виборола Алевтина Сластіна (Новоодеський район). La6Переможницею на дистанції 800м стала Гутієра Круду (Новоодеський район). Ірина Гончарук з Вознесенського району показала кращий результат в штовханні ядра і посіла вищу сходину п’єдисталу, а в секторі для стрибків відзначилася представниця Заводського району м. Миколаєва Єлізавета Савенко.

У юнаків двічі перетинав лінію фінішу першим на дистанціях бігу на 100м та 400м Дмитро Воскобойников (Заводський район). 400 метрову дистанцію найшвидше подолав Олександр Романовський, який брав участь у змаганнях в особистому заліку. Дистанцію вдвічі довшу швидше всіх пробіг Богдан Вижиган представник команди                  м. Вознесенська.

Вперта боротьба  точилася в секторі для стрибків у довжину з розбігу де з однаковим результатом закінчили змагання Віталій Пашинський (Центральний район) та Денис Поштавнюк з команди Жовтневого району і лише друга краща спроба визначила переможця і ним став Віталій.

Денис Тишунов з м.Очакова переміг в стрибках у висоту, а в секторі зі штовхання ядра дальше всіх послав ядро представник Ленінського району м. Миколаєва Віталій Бардін.