Спортсмени Первомайського району святкують перемогу

Стало традицією брати  участь в  турнір з міні-футболу до Дня Святого Миколая. 17 грудня 2017 року в спортивному комплексі «Фрегат» відбулися змагання з футболу. Приймали участь команди юнаків 2003-2004 р.н. з ДЮСШ Первомайської районної ради, Ольшанки, Воєводського, «Цитадель – Первомайськ» та дві команди «ОРТОДОКС- 1» і «ОРТОДОКС- 2»  з Первомайська. Учасників привітав А. Халковський, який побажав дітям наснаги та успіхів у спорті та перемоги. Після урочистої частини розпочалася безкомпромісна боротьба. Вихованці тренерів – викладачів з футболу А.Бабієнка та С. Чоловського ( тренерів з ДЮСШ Первомайської районної ради) показали високий рівень майстерності.

В турнірі з футболу перше місце посіла команда «ДЮСШ Первомайської районної ради» (тренери Чоловський С.В. та Бабієнко А.В.)  друге – команда «ОРТОДОКС – 1»  третє місце – «Ольшанка».

Після усіх зіграних матчів відбулася церемонія нагородження. Переможцям та призерам турніру вручено кубки, медалі  та грамоти. Адміністрація ДЮСШ Первомайської районної ради  вітає всіх Днем Святого Миколая від душі  побажаємо світлого щастя і доброї дороги до успіху, здійснення заповітних бажань і щирих сподівань, неймовірного щастя в житті і вірного кохання, відмінного здоров’я і домашнього затишку.

Posted by admin