Збірна команда Миколаївської області потрапила у фінал чотирьох Студентської баскетбольної ліги України

Збірна команда Миколївської області  зіграла матчі в групах у фінальному етапі сезону Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк.

У першому матчі 14 травня Національний університет Львівська політехніка поступився Національному університету кораблебудування ім. адміріла Макарова. Тут миколаївці домінували впродовж більшої частини ігрового часу. Львів’яни в заключній чверті кинулися наздоганяти та надто великою виявилася різниця.

НУ ЛП (Львів) – НУК (Миколаїв) – 91:103

15 травня господарі з місцевого Національного університету лише після двох овертаймів вирвали перемогу з перевагою в один бал в Національного університету кораблебудування з Миколаєва

ЧНУ – НУК – 109:108 ОТ.

16 травня Національний університет кораблебудування  здолав Національний технічний університет Харківського політехнічного інституту.

НУК – НТУ ХПІ – 78:68

То ж за підсумками групових змагань фінального етапу до Фіналу чотирьох сезону СБЛУ Таскомбанк вийшли НМетАУ, ЗНТУ, ЧНУ та НУК.

У півфіналах зустрічаються ЧНУ – ЗНТУ та НМетАУ – НУК.

Матчі Фіналу чотирьох відбудуться 20-21 травня в ПС Юність у Запоріжжі.

Начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Олександр Кулішов вітає спорстменів і їх тренера з виходом у фінал чотирьох.

Posted by admin