Результати 5 туру Чемпіонату області з футзалу серед дітей «Рудь» група «А»

У неділю, 10 лютого, в спортивному залі 79-ій окремій десантно-штурмової бригади пройшов п’ятий тур Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед дитячо-юнацьких команд «Рудь» в групі «А». Нагадаємо, що організаторами дитячого чемпіонату області є Федерація футболу Миколаївської області та Асоціація футзалу міста Миколаєва. Партнери змагань – компанія «Рудь», обласне управління спорту, Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету фізичного виховання та спорту МОН України. Секретар чемпіонату: Микола Некрасов; Головний суддя змагань: Олександр Бобров.

Керівник комітету дитячо-юнацького футболу ФФНО Микола Некрасов прокоментував 5 тур:

«Перша гра туру між командами СДЮСШОР «Торпедо» і ДЮСШ «Очаків»принесла насолоду всім глядачам, які перебули в спорткомплексі 79 бригади. Гра тримала в напрузі до останньої хвилини. І, незважаючи на те, що очаківські футболісти по ходу матчу вигравали два м’ячі, закінчилася нічиєю. У впертій боротьбі з безліччю небезпечних моментів біля обох воріт пройшли ігри між ДЮСШ «Радсад» і ДЮСШ «Баштанка» Про це говорить результат: у старших юнаків з рахунком 2:1 перемогли Баштанські футболісти, а у молодших з таким же результатом Радсадівська. Цікаву гру продемонструвала команда ЗОШ №43, в якій виділявся своїми неординарними технічними діями нападник Кирило Покатілов. Гра між старшими хлопцями Баштанки та Нового Бугу не залишила нікого байдужими своїм сюжетом і непередбачуваністю. Ведучи в першому таймі 3:0, Баштанські футболісти в підсумку програли матч. А в протистоянні молодшого віку цих команд зафіксована «бойова» нічия ».