Підсумки заключного туру групового етапу Чемпіонату області з футзалу серед дітей «Рудь». Група «А»

У неділю, 10 березня, в спортивному залі 79-ій окремій десантно-штурмової бригади пройшли заключні ігри Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед дитячо-юнацьких команд «Рудь» в групі «А». Нагадаємо, що організаторами дитячого чемпіонату області є Федерація футболу Миколаївської області та Асоціація футзалу міста Миколаєва.

Партнери змагань – компанія «Рудь», обласне управління спорту, Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету фізичного виховання та спорту МОН України.

Секретар чемпіонату: Микола Некрасов; Головний суддя змагань: Олександр Бобров.

В цей день було зіграно дві гри: ДЮСШ «Очаків» -07 «всуху» обійшов ДЮСШ №5-07 з рахунком 10: 0, а ЗОШ №43 переграла молодших футболістів з ДЮСШ «Очаків» – 3: 1.

Ось як розташувалися команди.

група «А» (2006-2007)

ДЮСШ «Очаків» – 19 очок;

МДЮСШ «Новий Буг» – 18 очок;

СДЮШОР «Торпедо» -07 – 13 очок;

СДЮСШОР «Миколаїв» -07 – 10 очок;

«Надія» ДЮСШ Березнегувате – 9 очок;

ДЮСШ №5-07 – 6 очок;

ДЮСШ «Баштанка» – 6 очок;

ДЮСШ «Радсад» – 0 очок;

група «А» (2008 – 2009)

СДЮСШОР «Торпедо» -09 – 21 очко;

МДЮСШ «Новий Буг» – 16 очок;

СДЮСШОР «Миколаїв» -09 – 13 очок;

ЗОШ №43 – 12 очок;

ДЮСШ «Очаків» – 7 очок;

ДЮСШ «Баштанка» – 4 очки;

«Надія» ДЮСШ Березнегувате – 4 очка;

ДЮСШ «Радсад» – 4 очки.

Керівник комітету дитячо-юнацького футболу ФФНО Микола Некрасов підвів підсумки групового етапу: «Груповий етап чемпіонату Миколаївської області з футзалу був насичений цікавими і напруженими іграми. У ньому було все: і радість перемог, і сльози поразок, і не численні травми. Ми дякуємо всім дитячі футбольні школи за участь в чемпіонаті. А всіх бажаючих подивитися фінальні ігри дитячого чемпіонату запрошуємо 17 березня, о 9.00, в спортзал 79-ій дивізії. Ми впевнені, буде цікаво! ».

За чемпіонство боротимуться в старшій віковій категорії: ДЮСШ «Очаків», МДЮСШ «Новий Буг», СДЮСШОР «Торпедо» -06 і «Спартак – Оріон-авто». У молодшій – МДЮСШ «Новий Буг», СДЮСШОР «Торпедо» -08, СДЮСШОР «Торпедо» -09 і СДЮСШОР «Миколаїв» -08.

Джерело: ffmo.com.ua

Posted by admin