Онлайн-змагання «Баскетбольний снайпер» серед ЗП(ПТ)О Миколаївської області

Миколаївським обласним відділенням (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки  на протязі грудня проведено онлайн-змагання «Sport in our life» у виді програми «Баскетбольний снайпер» серед учнів  закладів професійної (професійно- технічної) освіти Миколаївської області.

Мета змагань – стимулювання активного дозвілля, залучення якомога більшої кількості учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом в умовах карантинних обмежень.

Взяли участь 73 учня ( 39 юнаків та 34 дівчини) закладів професійної (професійно-технічної) освіти  Миколаївської області

У командному заліку серед команд м. Миколаєва призові міста здобули:

серед юнаків:

І місце –Миколаївський професійний суднобудівний ліцей;

ІІ місце – Миколаївський професійний ліцей будівництва та сфери послуг;

ІІІ місце – Миколаївський професійний промисловий ліцей

серед дівчат:

І місце – Миколаївський професійний промисловий ліцей ;

ІІ місце –Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»;

ІІІ місце – Миколаївський професійний ліцей будівництва та сфери послуг;

У командному заліку серед команд Миколаївської області призові міста здобули:

серед юнаків:

І місце – Вознесенський професійний ліцей;

ІІ місце – Маринівський професійний аграрний ліцей;

ІІІ місце – ДНЗ «Первомайський професійний промисловий ліцей»;

серед дівчат:

І місце – ДНЗ «Первомайський професійний промисловий ліцей»

ІІ місце – Маринівський професійний аграрний ліцей

ІІІ місце – Вознесенський професійний ліцей

У особистої першості найкращими були:

серед юнаків м.Миколаєва:  

І місце –Аношкін Кирил (МПСЛ);

ІІ місце – Турчак Іван (МПСЛ), Сидорчук Олександр (МВПЛБ та СП);

ІІІ місце – Черницин Владислав  (МПЛБ та СП), Федорченко Костянтин (ВПУС м. Миколаєва), Музичук Олександр (МПСЛ);

серед дівчат м.Миколаєва:

І місце – Герасименко Інна (МППЛ);

ІІ місце – Рассказова Аліна (МППЛ), Лемеха Яна (ДНЗ «МВПУТД»);

ІІІ місце – Величко Анастасія (ДНЗ «МВПУТД»), Семенюк Валентина (МПЛБ та СП)

серед юнаків Миколаївської області:

І місце – Кокуш Роман (Вознесенський професійний ліцей) ;

ІІ місце – Трунов Максим (ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей»);

ІІІ місце – Бірюков Владислав (Вознесенський професійний ліцей)

 серед дівчат Миколаївської області:

І місце – Ткаченко Анна (ДНЗ «Первомайський професійний промисловий ліцей») ;

ІІ місце – Колесніченко Іванна,  Ніконенко Діана  (ДНЗ «Первомайський професійний промисловий ліцей») ;

ІІІ місце – Зубченко Олександра (Маринівський професійний аграрний ліцей).

Переможці особистих змагань нагороджені грамотами, команди-переможці нагороджені дипломами Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Posted by admin