Набуваємо досвіду

Надзвичайна спортивна подія відбулася у місті Вознесенську. На спортивній базі ЗОШ №7 відбулася спортивна зустріч дівочих гандбольних команд та вчителів фізичної культури 9-ти шкіл м. Вознесенська з жіночою командою з гандболу «Реал» м. Миколаєва. Титуловані спортсменки провели майстер-клас з гандболу, зіграли два тайми по 20 хвилин і позмагалися з вчителями фізичної культури. Головний тренер «Реалу» Пархоменко Наталія  роз’яснила зміни у правилах гри, які  мають місце на сьогоднішній день.

 

 

 

 

 

 

 

Супроводжував команду «Реал» секретар олімпійського комітету в Миколаївській області Кучмій В.О., який привітав всіх учасників спортивних змагань з гандболу і вручив командам юнаків і дівчат ЗОШ  №7 пам’ятні подарунки: збірки цікавої літератури про сучасні досягнення наших спортсменів на олімпіадах, а також  футболки  з автографами команди  «Реал» м. Миколаєва.

Думаю такі зустрічі надовго залишаться в пам’яті наших юних спортсменок. А з командою  «Реал»  на майбутнє будемо  підтримувати  тісні зв’язки. І може саме наші дівчата поповнять ряди команди «Реал», яка є   срібним призером вищої ліги з гандболу  серед жіночих команд  в Україні.

 

 

 

 

 

 

 

Методист МНМЦ

Вінярський П.М.

Posted by admin