Миколаївське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту щиро вітає учителів і тренерів, учнів і студентів, усіх працівників освітянського спорту з “Днем знань”!

hqdefaultЗа якусь мить ви знову переступите поріг рідної школи, училища, коледжу, технікуму, інституту, академії, університету. Хто вперше прийде по справжні знання, а хтось вже наступної весни з повним багажем фахових знань і професійними навичками розпочне свою трудову діяльність на благо своєї родини, народу, держави.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Його з нетерпінням чекають школярі і студенти, учителі і тренери, ваші батьки, бабусі і дідусі.

З усією теплотою серця висловлюємо щиросердну подяку за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, тренерам, усім працівникам освітянського спорту, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують сильне і витривале молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів Української держави.

Бажаємо усім школярам і студентам успішно підкорювати і долати нові вершини знань, зустрічати добрих і надійних друзів та досягати омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Кожному з вас бажаємо родинного затишку, успіхів у навчанні і на спортивних змаганнях, витримки і впертості на шляху до свого Олімпу!

Posted by admin