Миколаївщина долучилася до всеукраїнського масового заходу «Рухаємось разом»!

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки  України спільно з Українською федерацією учнівського спорту та Спортивною студентською спілкою України ініціювали масовий захід «Рухаємось разом», в якому взяли участь учні і студенти. За 20 секунд молодь усіх регіонів України в  об’єдналася в єдиному русі!

Захід присвячений Всесвітньому дню захисту дитини та черговому етапу послаблення карантину в країні! Саме цей етап дозволяє молоді повернутися до повноцінних занять руховою активністю і спортом: відкрилися фітнес-центри, спортивні зали, поновилась робота закладів фізичної культури і спорту, дозволено групові заняття до 10 осіб, крім занять для дітей до 12 років.

На підтримку спорту та фізичної культури у заході взяли учні та студенти закладів освіти міста Миколаєва, які продемонстрували свої вміння у рухових активностях з видів спорту:  волейбол – студенти Миколаївського національного аграрного університету Іванова Ірина (гр. ЕК 4/1), Юськов Артем (гр. АМП), учень вищого училища фізичної культури Чербу Роман –акробатика, учениці ЗОШ № 12  Копитець Уляна (5 А клас),   – гімнастика та наймолодша учасниця  Осмяткіна Софія (2 А) – стрибки на скакалці.

Виконуючи флешмоб із 20 срибків  «Jumping Jack», учасники заходу підтримали Україну у прагненні бути сильними, спортивними та здоровими.

Займайтеся руховою активністю і спортом та будьте здорові і щасливі!

УКРАЇНО, єднаємось у русі!!!

 

Posted by admin