Команда з Первомайська здобула право виходу до фіналу Всеукраїнських змагань «Шкільна футзальна ліга України»

19 квітня у спортивному залі Скадовської РКДЮСШ, що в Херсонській області, відбувся третій (регіональний) етап турніру з міні-футболу «Дитяча футзальна ліга України» сезону 2018/2019 серед юнаків 2008 р.н.

Миколаївщину на даних змаганнях представляла команда з м. Первомайська, а сама юні футболісти ЗЗСО №4, які вибороли це право, перемігши у фінальному обласному турнірі. Треба відмітити, що основу цієї команди складають вихованці Первомайської ДЮСШ, які навчаються у ЗЗСО №4.

Нагадаємо, що на території Миколаївської області проходив груповий етап Всеукраїнських змагань «Шкільна футзальна ліга України» серед команд міст та районів, а також сред обєднаних теріторіальних громад.

Крім первомайців у турнірі мали брати участь ще 2-і команди: Запорізький ЗЗСО №104 та команда Скадовського ЗЗСО №3.
Нажаль, команда з Запоріжжя не прибула на регіональний фінал до Скадовська і турнір перетворився на, таку-собі, півфінальну зустріч двох колективів, які виборювали право виходу до республіканського фіналу, що відбуватиметься у Києві в травні місяці. Гру обслуговувала бригада арбітрів Асоціації футзалу України.
Матч відбувся і приніс команді з Первомайська перемогу з рахунком 4:2. В ньому первомайці продемонстрували майстерність та волю до перемоги, хоча зробити це було нелегко, враховуючі тривалий, важкий переїзд до Скадовська. Зіграли досить впевнено й цілком справедливо вийшли до фіналу змагань.
Розписалися у воротах суперника Задорожний Тимур, Василевський Ярослав та двічі Рибак Денис.

Posted by admin