Команда НУК ім. адм. Макарова стала срібним призером ХІV літньої Універсіади України з баскетболу

20-21 травня 2019 року у м. Запоріжжі  проводився фінал ХІV літньої Універсіади України з баскетболу. Миколаївську область представляла команда Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова (ректор Трушляков Євген Іванович, тренер команди Берестнєв Валентин).

У вирішальному матчі  зійшлися команди Національного університету кораблебудування  та Черкаського національного університету.

Перша половина зустрічі пройшла практично за рівної боротьби. Спершу миколаївці вийшли вперед на п’ять очок. Черкасці до великої перерви відіграли відставання. А вже по перерві перевага ЧНУ стала помітнішою. До заключних хвилин третьої чверті миколаївці ще намагалися схилити хід боротьби на свою користь. Та надалі ЧНУ остаточно взяла поєдинок під свій контроль. То ж у заключній чверті гравці з Черкас свого не впустили. Гра закінчилась з рахунком 73:87.  Команда ЧНУ виборола І місце, а ІІ місце отримав НУК.

За підсумками змагань Вадима Заплотинського визнано найкращим центровим та найрезультативнішим гравцем фіналу – 21 очко + 19 підбирань.