Дівчата коледжів м. Миколаєва змагалися за першість у баскетболі 3х3

Протягом 23-24 квітня 2019 року на базі Миколаївського національного аграрного університету відбулися змагання з баскетболу 3х3 серед команд дівчат коледжів м. Миколаєва. Організатор змагань – Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

У заході взяли участь 6 команд коледжів: Миколаївського державного коледжу  економіки та харчових технологій, Миколаївського будівельного коледжу, Миколаївського базового медичного коледжу, Миколаївського політехнічного коледжу, Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури, Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету.

24 квітня переможці групових ігор змагалися за розподіл місць у фіналі. Під час фінальних ігор панувала емоційна напруга та неабияке бажання вибороти перемогу: команда Миколаївського базового медичного коледжу та Миколаївського  політехнічного коледжу змагалися за І-ІІ місце. Врешті-решт з рахунком 11:1 перемогла команда Миколаївського базового медичного коледжу

За підсумком проведених змагань з баскетболу 3х3 суддівська колегія визначила місця які посіли команди-учасниці:

І місце – команда Миколаївського базового медичного коледжу;

ІІ місце –  команда Миколаївського політехнічного коледжу;;

ІІІ місце – команда Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури;

IV місце – команда Миколаївського будівельного коледжу;

V місце – Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету;

VІ місце – команда Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету;

Визначено найрезультативнішого гравця – студентка Миколаївського базового медичного коледжу Келар Нонна.

Начальник відділу Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юсупова С.В. нагородила команди дипломами та грамотами.

Posted by admin