Наказ Миколаївського обласного відділення (філії) КФВС МОН від 28.01.2022 № 10 “Про підсумки проведення змагань з баскетболу 3х3 (дівчата, юнаки) XXI обласних Молодіжних спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва”

Читати далі

У Миколаєві пройшли волейбольні змагання серед учнів загальноосвітніх шкіл-інтернатів

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає переможців та призерів змагань з волейболу серед учнів загальноосвітніх шкіл-інтернатів, в залік ХVІІІ обласної Спартакіади!!!

28 січня 2022 року на базі Миколаївської ЗОШІ І-ІІІ …

Читати далі

У Миколаєві відбулись змагання з баскетболу 3х3 серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти!

26-28 січня 2022 року на базі Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг пройшли змагання з баскетболу 3х3 XXI обласних Молодіжних спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва.

У змаганнях прийняли участь 11 команд, із загальною кількістю …

Читати далі

У м. Миколаєві відбулась обласна нарада спеціалістів ЗЗСО Миколаївської області!

26 та 28 січня 2022 Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведено наради спеціалістів управлінь, відділів, секторів освіти міських, сільських (селищних) рад  з організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи з учнями закладів …

Читати далі