Команда Баштанської ДЮСШ срібний призер турніру «Chornomorsk Cup-2021» з футзалу

Футбольна команда Баштанської ДЮСШ приймала участь у літньому турнірі «Chornomorsk Cup-2021» з футзалу сезону 2020-2021р.р. серед юнацьких команд (U-13), який проходив з  20 по 26 червня 2021р. в місті Чорноморськ Одеської області.

Серед учасників були такі команди: МФК «Футзал-Дніпро» м.Дніпро, …

Читати далі

Анатолій Єм – переможець ІІІ літньої Гімназіади України з боксу у категорії 54 кг!!!

15-20.06.2021 у м. Умань проходили змагання ІІІ літньої Гімназіади України з боксу. Анатолій Єм, вихованець Миколаївської СДЮСШОР № 6 (учень Себинської ЗОШ І-ІІІ ст.Костянтинівської сільської ради) завоював І місце у категорії 54 кг.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного …

Читати далі

Олімпійський тиждень у Врадіївській районній гімназії

 

З метою популяризації фізичної культури, спорту, олімпійського руху та пропаганди здорового способу життя у Врадіївській районній гімназії були проведені наступні заходи:

 

Першість гімназії з волейболу

 

Першість гімназії з футболу. З виконанням елементів на найкращого жонглювальника та володіння

Читати далі

У м. Миколаєві відбулася підсумкова нарада керівників фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти

17 червня 2021 року у Миколаївському обласному відділенні (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відбулася підсумкова нарада керівників фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти  Миколаївської області. У заході прийняли участь представники 18 закладів.

 …

Читати далі

Олімпійський тиждень проведено в закладах загальної середньої освіти Горохівської територіальної громади

У ЗЗСО Горохівської територіальної громади проведено низку заходів, присвячених участі національної збірної команди України в іграх ХХХII Олімпіади 2020 року в Токіо:

Виховну годину «Дорога до Токіо»;

Олімпійський урок «Історія олімпійського руху»;

День здоров’я «У світі українського спорту»;

Спортивно-масові заходи: …

Читати далі