Відбулась онлайн нарада директорів ДЮСШ Миколаївської області

31 серпня 2020 року, згідно з планом роботи Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, проведено онлайн нараду з директорами дитячо-юнацьких спортивних шкіл Миколаївської області, заступниками директорів та методистами. У заході взяли …

Читати далі

Подарунок спортивній молоді міста Южноукраїнська

Учні Южноукраїнської загальноосвітньої школи №1 ім. Захисників Вітчизни отримали подарунок до нового навчального року. Створення сучасного спортивного комплексу – подарунок для учнівської молоді від керівництва міста Южноукраїнська та депутатського корпусу.

На території закладу відкрилося нове спортивне містечко, до складу якого …

Читати далі

У м.Баштанці відбулись традиційні змагання відкритої першості з веслування на байдарках і каное, присвячені Дню Незалежності України та пам’яті заслуженого працівника сільського господарства І.О.Семиліта.

23 серпня 2020 року на веслувальній базі «Елінг» Баштанської  ДЮСШ  відбулись  традиційні змагання  відкритої першості  з веслування на байдарках і каное, присвячені Дню Незалежності України та пам’яті заслуженого працівника сільського господарства І.О.Семиліта.

У змаганнях  взяли участь команди  Баштанської ДЮСШ, КДЮСШ …

Читати далі

У м.Первомайськ відбулись змагання з волейболу, присвячений Дню Незалежності України


21 серпня 2020 року у волейбольному залі Первомайської дитячо-юнацької спортивної школи імені Тофана В.В відбулись змагання з волейболу серед команд дівчат 2006 р.н та молодшы, присвячені Дню Незалежності України.

В змаганнях взяли участь 3 команди: Первомайськ-2 ДЮСШ, Мигія, Кінецьпіль.

Змагання …

Читати далі

У м.Первомайськ пройшов турнір з настільного тенісу, присвячений Дню Незалежності України

21 серпня 2020 року в спортивному залі Первомайської дитячо-юнацької спортивної школи імені Тофана В.В пройшов турнір з настільного тенісу, присвячений Дню Незалежності України. Змагання проводилися серед юнаків та дівчат 2006 р.н та молодші.

Підсумок змагань:

1 місце Паламарчук Данило, Терлецька …

Читати далі