Миколаївські легкоатлети – призери чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні

27-29 січня 2020 року в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету за звання чемпіона України змагалися  юні легкоатлети 2003 р.н. та молодші, всього 701 учасник з 26 регіонів України.

Призерами стали:

Тінкован Андрій 2000 м.з/п – 2місце.
Тренери:Володимир Кілярський, Игорь Шалар …

Читати далі

146 учасників виборювали титул найкращих на Кубку Президента федерації шахів Миколаївської області (77-й відкритий чемпіонат Миколаївської області)

У Миколаєві 25 січня 2020 року підведено підсумки Кубку Президента федерації шахів Миколаївської області (77-й відкритий чемпіонат Миколаївської області ), який проходив з 18-25 січня 2020 року в приміщенні ЧНУ ім. Петра Могили.

У трьох турнірах прийняло участь 146 учасників …

Читати далі

Золото, срібло та бронза – підсумки Чемпіонату України з фехтування на рапірах серед юніорів

25-26 січня 2020 року в Києві проходив чемпіонат України з фехтування на рапірах серед юніорів.

Спортсмени Миколаївської області основного та змінного складу МО ШВСМ (вихованці СДЮСШОР з фехтування) завоювали медалі в особистих змаганнях:
Скалій Влад – золоту;
Полозюк Аліна – …

Читати далі

У Миколаєві відбувся Чемпіонат області з легкої атлетики серед молоді та юніорів

24-25 січня 2020 року у м.Миколаєві в легкоатлетичному манежі Миколаївської СДЮШОР з легкої атлетики проведено Чемпіонат Миколаївської області серед молоді та юніорів.
У особистих змаганнях участь приймали спортсмени МСДЮСШОР, МВУФК, ДЮСШ, Новоодеської РДЮСШ, ДЮСШ Херсонської та Одеської областей.
Усього в …

Читати далі

КУБОК ДЮСШ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ З ВОЛЕЙБОЛУ

25 січня 2020 року у спортивній залі Мигіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся турнір з волейболу на Кубок ДЮСШ Первомайської районної ради серед дівчат 2006-2007 років народження, у якому взяли участь спортсмени з Первомайської ДЮСШ, Доманівської ДЮСШ та дві команди ДЮСШ …

Читати далі