Наказ Миколаївського обласного відділення (філії) КФВС МОНУ від 28.10.2019 № 145 “Про підсумки проведення змагань з міні-футболу (юнаки) XIX обласних Молодіжних спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно- технічної) освіти м. Миколаєва у 2019-2020 навчальному році”

Читати далі

Наказ Миколаївського обласного відділення (філії) КФВС МОНУ від 28.10.2019 № 144 “Про підсумки проведення змагань з настільного тенісу XIX обласних Молодіжних спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти районів і міст області у 2019-2020 навчальному році”

Читати далі

Наказ Миколаївського обласного відділення (філії) КФВС МОНУ від 24.10.2019 № 143 “Про внесення змін до Положення про проведення ХIX обласних Спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2019-2020 навчальному році”

Читати далі

В рамках святкування 111-річниці футболу Миколаївської області відбувся великий фестиваль дитячого футболу

У неділю, 27 жовтня, масштабним дитячим фестивалем футболу розпочалося велике свято, присвячене 111-річчю футболу Миколаївської області.

Організатором святкового заходу виступила Федерація футболу Миколаївської області за підтримки Миколаївської облдержадміністрації та міської ради.

Відкривали дитячий фестиваль народний депутат України, голова Федерації футболу …

Читати далі

Футбольний турнір пам’яті вчителів фізкультури пройшов в ОТГ на Миколаївщині

У Мостівській ОТГ на Миколаївщині відбувся щорічний футбольний турнір на Кубок, присвячений пам’яті вчителів фізкультури Кушніра Л.Т. і Гімельфарба Л.Г., який традиційно зібрав футбольні команди шкіл району.

На спортивному святі були присутні: депутати Миколаївської обласної ради: Сіроштан О.В., Чорний С.В., …

Читати далі