У Первомайську відбулась відкрита Першість міста з веслування на байдарках і каное

З нагоди відзначення Дня захисту дітей відбулась відкрита Першість міста з веслування на байдарках і каное. Понад шістдясят юних гребців зібралися на первомайському пляжі «Райдуга», щоб продемонструвати високий рівень підготовки.

Під час відкриття змагань, хвилиною мовчання згадали ім’я наймолодшого весляра …

Червень 3, 2019
Читати далі

В Очакові пройшов традиційний щорічний турнір з міні-футболу до Дня захисту дітей

1 червня в Очакові на стадіоні «Артанія» пройшов традиційний щорічний турнір, приурочений Міжнародному дню захисту дітей.

Шість найсильніших команд Миколаївської області в цей день приїхали поборотися за головний трофей турніру: ДЮСШ м Очаків, ДЮСШ с. Чорноморка, МДЮСШ м.Новий Буг, ДЮСШ …

Червень 3, 2019
Читати далі

У Кривому Озері відбулось урочисте відкриття нового футбольного майданчика для грив міні-футбол

1 червня в Міжнародний День захисту дітей, на території Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відбулося справжнє спортивне дійство – розпочав роботу спортивний майданчик зі штучним покриттям з міні – футболу.
Право внести олімпійський вогонь надали кращим спортсменам школи Дмитру

Червень 3, 2019
Читати далі

Футбол, подарунки та морозиво, так у Березнегуватому віздначили День захисту дітей

1 червня в смт Березнегувате на майданчику зі штучним покриттям відбувся традиційний дитячий турнір з міні-футболу, присвячений Дню захисту дітей.

В змаганнях взяли участь 4 команди, за результатами відбіркового етапу та стикових матчів, місця були розподілені наступним чином:

IV місце- …

Червень 3, 2019
Читати далі