У Миколаєві відбувся ІІ етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

25 квітня 2019 року у м. Миколаєві на стадіоні «Юність» проведено ІІ етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.

Учасників Спартакіади привітав начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Юрійович Кулішов.

Кожна …

Читати далі

Наказ Миколаївського обласного відділення (філії) КФВС МОН від 19.04.2019 № 59 “Про підсумки проведення змагань з баскетболу (юнаки) ХVІІІ обласних Спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти районів, міст, ОТГ області у 2018-2019 навчальному році”

Читати далі

Визначилися фіналісти обласного етапу Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч»

23-24 квітня 2019 року Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Федерацією футболу Миколаївської області, управліннями, відділами освіти проведено зональні змагання обласного етапу Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч». Змагання …

Читати далі

Дівчата коледжів м. Миколаєва змагалися за першість у баскетболі 3х3

Протягом 23-24 квітня 2019 року на базі Миколаївського національного аграрного університету відбулися змагання з баскетболу 3х3 серед команд дівчат коледжів м. Миколаєва. Організатор змагань – Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.…

Читати далі