Стартували XVIII обласні Спортивні ігри серед учнів закладів загальної середньої освіти Миколаївської області

27-28 вересня  2018 року XVIII обласні Спортивні ігри серед учнів закладів загальної середньої освіти розпочалися зональними змаганнями з футболу, в яких взяли участь 40 команд учнів 9-11 класів, більше 600 учасників.

Команди були розподілені на дві групи: команди районів та …

Читати далі

У Миколаєві відбулось засідання методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання закладів вищої освіти Миколаївської області

28 вересня 2018 року на базі Миколаївського політехнічного коледжу відбулось засідання методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання Миколаївської області.

У засіданні взяли участь 28 чоловік. Присутніх привітали начальник  обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Кулішов О.Ю. …

Читати далі

У Миколаєві відбулись фінальні змагання XV обласної Спартакіади серед працівників закладів освіти Миколаївської області

25-26 вересня 2018 року на Центральному стадіоні м. Миколаєва відбулося урочисте відкриття фінальних змагань XV обласної Спартакіади серед працівників закладів освіти, в якій взяли участь 23 команди – 490 учасників від районів і міст Миколаївської області.

Відкриття Спартакіади розпочалося хвилиною …

Читати далі

У м. Южноукраїнську стартував турнір «Шкіряний м’яч – 2018»

26 вересня 2018 року в м. Южноукраїнськ стартував турнір «Шкіряний м’яч – 2018» серед команд загальноосвітніх навчальних закладів та гімназії м. Южноукраїнська.

На базі ЮЗШ № 4 хлопці 2006 р.н. демонстрували вміння гри. Перемогу у своїй вікової категорії  отримала команда …

Читати далі

Олімпійський тиждень відбувся у м. Очакові

В усіх навчальних закладах міста розпочався Всеукраїнський тиждень з підняття олімпійського прапору. Протягом Всеукраїнського тижня проведено Олімпійські уроки у молодших та середніх класах 08 вересня,  10-14 вересня – у старших класах, а саме:

–         учні  1-4 класів прослухали цікаву інформацію …

Читати далі