На Миколаївщині відбулись зональні змагання обласного етапу Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч» у вікових групах гравців 2005, 2006 р.н.

25-26 квітня 2018 року Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з федерацією футболу Миколаївської області проведено зональні  змагання обласного етапу Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів закладів загальної …

Читати далі

В обласному шаховому клубі змагалися вихованці ДЮСШ

25 квітня 2018 року на базі Миколаївської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Обласний шахово-шашковий клуб» ім. М.В. Шелеста відбулись обласні змагання з шахів серед учнів ДЮСШ. В змаганнях прийняли участь команди Первомайської та Снігурівської ДЮСШ, із загальною кількістю 12 учасників.

Змагання

Читати далі

У м. Вознесенську визначились переможці змагань з міні-футболу серед учнів закладів професійної освіти

26 квітня 2018 року у м. Вознесенську на стадіоні ПАТ «Зелений гай»  відбулись фінальні змагання з міні-футболу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів районів і міст області, в яких взяли участь 4 команди, із загальною кількістю – 45 учасників.

            Якісне суддівство

Читати далі

Наказ Миколаївського обласного відділення (філії) КФВС МОН України від 27.04.2018 № 69 “Про підсумки проведення обласних змагань з міні-футболу серед команд учнів професійно-технічних навчальних закладів районів і міст області”

Читати далі

Наказ Миколаївського обласного відділення (філії) КФВС МОН України від 27.04.2018 № 70 “Про підсумки проведення обласних змагань з волейболу серед команд учнів професійно-технічних навчальних закладів районів і міст області”

Читати далі