У Снігурівському районі відбулися змагання з футзалу серед школярів

24 січня 2018 року у Снуігурівському районі відбувся І етап (районний) Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» сезону 2017-2018 рр.

 

В змаганнях взяли участь 13 команд, 50 дітей.

За результатами змагань переможцями стала команда Промінського НВК.

Друге …

Читати далі

Волейбольні змагання проведено в Очаківському ЗЗСО №2

Для любителів волейбол — поширена розвага і спосіб відпочинку завдяки простоті правил і доступності інвентарю. Для учнів це обов’язковий вид спорту, який входить до обласних Спортивних ігор серед загальноосвітніх навчальних закладів.

Для відбору та підготовки команд до участі в обласному …

Читати далі

День Соборності України на Первомайщині

27 січня 2018 року в приміщені ДЮСШ міста Первомайська був проведений турнір з волейболу серед юнаків (2006-2007 років) до Дня Соборності України. В турнірі брали участь дві команди ДЮСШ м. Первомайська та ДЮСШ Первомайської районної ради.

В цьому турнірі команда …

Читати далі

У Братському Миколаївської області відбувся турнір з футзалу

27 січня 2018 року на базі Братської дитячо-юнацької спортивної школи було проведено обласний турнір з футзалу серед учнів 2004-2005 року народження, в якому взяли участь команди селища Братське, м. Вознесенська, м.Южноукраїнська, с. Новокрасне Арбузинського району та с. Новомар’ївка Братського району …

Читати далі

У Новоодеському районі Миколаївської області відбулися змагання з волейболу серед школярів

24 лютого 2018 року у спортивних залах Новоодеської ЗОШ №2 та Новоодеської районної ДЮСШ відбулися фінальні змагання ХVІ-х районних Cпортивних ігор школярів з волейболу серед  юнаків 2000 року народження та молодше. До фінальної частини змагань потрапило 8 команд – переможці …

Читати далі