Оберти кольорових граней

OKG_424 березня 2017 року у м. Миколаєві в актовій залі Миколаївської загальноосвітньої школи № 4 відбувся ІV Міжрегіональний чемпіонат по Спідкубінгу.

Цього року серед учасників були представники  із смт. Арбузинки, м. Вознесенська та м. Миколаєва.

Почесним гостем заходу був з …

Читати далі

У Вознесенському професійному ліцеї відбулася товариська зустріч з футболу

TZВ рамках Тижня патріотичного виховання, приуроченого заходам з відзначення 73-ї річниці вигнання нацистських окупантів з території міста Вознесенська у Вознесенському професійному ліцеї керівник фізичного виховання Кіпер Сергій Сергійович організував товариську зустріч на кубок ліцею з футболу між збірними командами Вознесенського …

Читати далі

У місті Миколаєві відбувся обласний етап Всеукраїнських спортивних ігор «Козацька наснага»

KN_228 березня 2017 року у м. Миколаєві на спортивних майданчиках Миколаївського професійного ліцею будівн6ицтва та сфери послуг проведено ІІ етап (обласний) Всеукраїнських спортивних ігор «Козацька наснага» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області, який організовано і проведено Миколаївським обласним відділенням …

Читати далі

Мужні моряки!

MMSR23  березня  2017 року  у дошкільному навчальному закладі № 8 «Казка» м. Южноукраїнська інструктори з фізичної культури Омельченко Т.М., Полякова Т.М. та музичний керівник Піть І.С. провели для дітей старших груп спортивну розвагу на тему «Мужні моряки».

 Зайнявши свої місця …

Читати далі

Серед школярів Миколаївської області визначилися кращі баскетболісти

BF23-24 березня 2017 року Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з ФВС МОН України проведені фінальні змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів – у м. Миколаєві серед команд дівчат, у м Вознесенську – серед команд юнаків.

У …

Читати далі